r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Efektowne pokazy slajdów w ACDSee Photo Manager 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się kolejna wersja programu ACDSee Photo Manager. Bazująca na niezwykle popularnej przeglądarce plików graficznych aplikacja wyposażona jest w funkcje katalogowania i podstawowej edycji fotografii.

ACDSee Photo Manager w wersji 11 (2009) obsługuje przeszło 100 formatów graficznych oraz najważniejszych multimedialnych (MPEG, WMV, MP3 i 30 innych). Najnowsza wersja została wyposażona w wiele ułatwień związanych z organizowaniem zbiorów, takich jak definiowanie kategorii, słów kluczowych, możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa. Dodano efekty w postaci ramek oraz nowe efekty krawędzi. Nowością jest również zaawansowany pokaz slajdów pozwalający na łączenie slajdów z muzyką, umożliwiający operacje na kamerze (przesunięcia i zbliżenia/oddalenia) ponadto dodać można różne efekty kolorystyczne.

Na stronie producenta program można kupić za 49 dolarów. Na polskich półkach sklepowych program pojawi się niebawem, prawdopodobnie w cenie poprzedniej wersji czyli za ok. 160-200 zł.

Trzydziestodniową wersję testową programu ACDSee Photo Manager 2009 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Przeglądarki graficzne

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.