reklama

"Efektywna i bezpieczna sieć komputerowa w Twojej firmie"

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod tym hasłem, od 10 do 13 kwietnia w największym miastach Polski będą odbywać się seminaria na temat ochrony infrastruktury sieciowej, zabezpieczania dostępu do informacji oraz administrowania polityką bezpieczeństwa.

Seminaria są organizowane przez polski oddział Microsoft. Podczas spotkań organizatorzy omówią m.in. zagadnienia związane z analizą i tworzeniem bezpiecznych sieci z wykorzystaniem narzędzi analizujących poziom zabezpieczeń sieci komputerowej, zarządzaniem tożsamością, ochroną przed nieuprawnionym wykorzystaniem informacji poufnych przedsiębiorstwa, zapobieganiem przed utratą informacji krytycznych, kontrolą dostępu użytkowników do zasobów, kontrolą ruchu w sieci, mechanizmami ochrony przed niechcianą i niebezpieczną pocztą, monitorowaniem funkcjonowania infrastruktury sieciowej, zarządzaniem aktualizacjami systemów operacyjnych oraz aplikacji, pomiaru i analizy wydajności serwerów, a także wdrażaniem rozwiązań podnoszących odporności na awarie sprzętowe.

Podczas seminariów zaprezentowane zostaną takie produkty i technologie jak Windows Server 2003 R2, Active Directory, Right Management Server, Centrum Certyfikatów Windows Server 2003, ISA Server 2006, ForeFront Security, System Center Operations Manager 2007, System Management Server 2003. Na spotkania organizatorzy zapraszają menadżerów działów IT, a także osoby odpowiadające za infrastrukturę IT lub administrujące nią w firmach.

Spotkania będą odbywać się kolejno w Katowicach i Poznaniu (10 kwietnia), Wrocławiu i Szczecinie (11 kwietnia), Krakowie i Gdańsku (12 kwietnia) oraz Lublinie i Warszawie (13 kwietnia). Udział jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja z uwagi na ograniczoną ilość miejsc. Szczegółowe informacje (agenda, formularze rejestracyjne) znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama