Efficient Diary 5.60 build 556

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Efficient Diary to całkowicie darmowy i dostępny w polskiej wersji językowej program służący do prowadzenia pamiętnika (dziennika) w wersji elektronicznej.

Program umożliwia gromadzenie w bazie codziennych wpisów użytkownika - każdy z nich zawierać może dowolnie sformatowany tekst, emotikony, zdjęcia i załączniki. Wszystkie wprowadzone dane przechowywane są w bazie, a wbudowana wyszukiwarka umożliwia ich przeszukiwanie ze względu na wiele kryteriów. Dużą zaletą programu jest przejrzysty interfejs, a także niezwykle prosta i intuicyjna obsługa.

Efficient Diary oferuje również funkcję tworzenia kopii zapasowych wszystkich przechowywanych w programie danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dużo opcji formatowania tekstu, wygodne i szybkie oznaczanie wpisów kolorowymi ikonkami, możliwość zabezpieczenia hasłem, wyszukiwarka wpisów
brak
ocena użytkownika
09.04.2016 12:38 • Recenzja do wersji 5.20 Build 516

Darmowy i całkiem wygodny program służący do tworzenia elektronicznego pamiętnika. Dużo opcji formatowania tekstu czy dodawania zdjęć. Ponadto wygodne i szybkie oznaczanie wpisów kolorowymi ikonkami. Plus za rozbudowaną wyszukiwarkę i możliwość zabezpieczenia hasłem. Korzystanie z programu jest niezwykle proste choć sam interfejs na początku budzi mieszane odczucia - może wstążka byłaby bardziej wygodna.