Efficient Sticky Notes 5.60 build 556

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kolejna aplikacja autorstwa firmy Efficient Software udostępniona całkowicie za darmo w polskiej wersji językowej.

Efficient Sticky Notes pozwala w bardzo prosty sposób gromadzić i przechowywać wszelakiego rodzaju notatki, a wybrane z nich wyświetlać na pulpicie (na wzór popularnych etykiet z zadaniami do wykonania naklejanymi na lodówce). Program oferuje spore możliwości formatowania "karteczek", dając możliwość wyboru zarówno koloru i stopnia przezroczystości notatek pulpitu, a także rodzaju użytej czcionki, jej rozmiaru czy koloru. Każdy z wpisów zawierać może załączniki i linki do plików. Wszystkie zgromadzone w ten sposób informacje mogą być organizowane w grupy i podgrupy oraz dla każdej z nich ustalać możemy priorytet.

Efficient Sticky Notes oferuje również funkcję tworzenia kopii zapasowych wszystkich przechowywanych w programie danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!