Egzamin maturalny - język polski

Strona główna Windows Edukacja i nauka Język polski
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Egzamin maturalny - język polski to zestaw testów maturalnych z języka polskiego wchodzących w skład pakietu "Matura" firmy Aidem Media - znanej z ciekawych programów edukacyjnych.

Pełen zestaw zawiera zbiór 18 testów zawierających ponad 800 pytań. Obejmują one swym zakresem materiał dydaktyczny zgodny z podstawą programową nauczania języka polskiego w szkole średniej. Program ma trzy tryby: treningowy, testowy, poprawkowy oraz system statystyk i możliwość tworzenia własnych testów. Jak zapewnia producent, testy dostosowane są do nowej formy matury.

Wersja demonstracyjna programu zawiera przykładowy test obejmujący merytorycznie zagadnienia z okresu 20-lecia międzywojennego.

Uwaga!

Pozostałe testy wchodzące w skłąd pakietu "Matura" znaleźć można w innych kategoriach działu Edukacja i Nauka

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
nieaktualny, niezgodny z podstawą programową nauczania
ocena użytkownika

Aktualnie program nieprzydatny w nauce do nowej matury, w dodatku to jeszcze wersja demo. Jedyne wykorzystanie to chyba dla zabicia czasu i nudy. Program niezgodny z podstawą programową nauczania.

03.10.2016 20:21 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #3 29.10.2015 18:26

to się nadaje już do archiwum :p

  #2 04.11.2011 18:58

Portrety ofiar i ich oprawców we fragmencie Proszę państwa do gazu Tadeusza Borowskiego. W wypracowaniu wykorzystaj znajomość innych opowiadań pisarza.

  #1 11.11.2010 18:43

mowa jako skutek uboczny