r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Eier Blaster na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy sympatyczną grę zręcznościową polegająca na ustrzeleniu jak największej liczby kolorowych jaj w przeciągu jednej, trwającej 3 minuty rundy.

Narzucony przedział czasowy możemy wydłużyć zestrzeliwując dżdżownice wychylające się co jakiś czas zza krzaka - polowanie na nie zwróci się z nawiązką, albowiem oprócz 500 punktów i bonusu w postaci dodatkowych 10 sekund otrzymamy także bardziej wydajną broń z kompletem 300 naboi. Do trafienia są również inne dopalacze ułatwiające zabawę. Utrudnienie stanowią jaja, które zamiast frunąć w powietrze, trafiają nas prosto w nos i przysłaniają widok na kilka cennych sekund. Zestrzelenie takiej nagłej bombki wymaga nie lada refleksu. Wynik powyżej 10 000 punktów można uznać za dobry ;-).

Grę Eier Blaster można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje takich tytułów jak przeurocze Patapon 2 na PSP oraz niezłej komputerowej strategii Warhammer 40000: Dawn of War II. Warto również zainteresować się zapowiedzią najnowszego dziecka rodzimej firmy Techland - strzelanki Call of Juarez: Więzy Krwi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.