reklama

Eier Blaster na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy sympatyczną grę zręcznościową polegająca na ustrzeleniu jak największej liczby kolorowych jaj w przeciągu jednej, trwającej 3 minuty rundy.

Narzucony przedział czasowy możemy wydłużyć zestrzeliwując dżdżownice wychylające się co jakiś czas zza krzaka - polowanie na nie zwróci się z nawiązką, albowiem oprócz 500 punktów i bonusu w postaci dodatkowych 10 sekund otrzymamy także bardziej wydajną broń z kompletem 300 naboi. Do trafienia są również inne dopalacze ułatwiające zabawę. Utrudnienie stanowią jaja, które zamiast frunąć w powietrze, trafiają nas prosto w nos i przysłaniają widok na kilka cennych sekund. Zestrzelenie takiej nagłej bombki wymaga nie lada refleksu. Wynik powyżej 10 000 punktów można uznać za dobry ;-).

Grę Eier Blaster można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje takich tytułów jak przeurocze Patapon 2 na PSP oraz niezłej komputerowej strategii Warhammer 40000: Dawn of War II. Warto również zainteresować się zapowiedzią najnowszego dziecka rodzimej firmy Techland - strzelanki Call of Juarez: Więzy Krwi.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić