Ekstraklasa.TV 1.6

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja skierowana do miłośników polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Zawiera wiadomości, powtórki, a także relacje ze spotkań. Pozwala dopasować otrzymywane treści do preferencji klubowych.

Ekstraklasa.TV dzieli się na cztery części główne. Pierwsza z nich skupia informacje o Ekstraklasie. Poza klasycznymi wiadomościami znajdziemy tam zarówno zdjęcia jak i materiały wideo. Kolejna to terminarze, czyli coś dla miłośników tabelek. Tabele punktów, wyników, strzelców a także pełen terminarz. Z tego poziomu możemy również dodać wszystkie spotkania (bądź wybrane) do kalendarza.

Na żywo to miejsce, w którym odnajdziemy tekstowe relacje ze spotkań. Są one na bieżąco aktualizowane podczas trwających rozgrywek. Ostatnia część to Ekstraklas.tv. Dział ten zawiera powtórki wideo strzelonych bramek oraz skróty meczów. W opcjach możemy znaleźć ustawienia powiadomień o także zapoznać się z informacjami o wybranym klubie. Każdy fan znajdzie tam coś dla siebie. A to wszystko dostępne za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza