Ekstraklasa.TV 1.6

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ekstraklasa.TV to mobilna wersja serwisu internetowego Ekstraklasa.tv, poświęconego rozgrywkom piłkarskim w najwyższej lidze w Polsce. Skorzystamy z niej na iPadach oraz iPhone'ach.

Aplikacja prezentuje filmy ze skrótami meczów Ekstraklasy, a także nagrania z akcji, które zakończyły się zdobyciem gola. W ten sposób nawet, gdy z różnych powodów nie mogliśmy wybrać się na stadion, można obejrzeć to, co najciekawsze, na ekranie smartfonu lub tabletu. W Ekstraklasa.TV przeczytamy też tekstowe relacje z meczów, pisane na żywo.

Ekstraklasa.TV zapewnia też informacje o klubach polskiej Ekstraklasy. Wszystko podane jest w formie wygodnych kart, opatrzonych dużymi zdjęciami. Za pomocą aplikacji możemy też tworzyć w kalendarzu na urządzeniu powiadomienia o wybranych meczach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
08.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza