Ekstraklasa.net LIVE! Ekstraklasa.net LIVE! 1.0.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wbrew swojej nazwie Ekstraklasa.net LIVE! jest aplikacją dla wszystkich fanów futbolu, a nie tylko naszej rodzimej Ekstraklasy. Na czas mistrzostw dostosowano ją szczególnie do tych rozgrywek, poza nimi oferuje bogate spektrum informacji odnośnie światowych lich, turniejów i spotkań.

Ekran główny składa się z pięciu zakładek: menu, moje piłka, aktualności, galeria i relacje na żywo. Pierwsza z nich zawiera skróty do pozostałych, a dodatkowo informacje o drużynach i ustawionych przypomnieniach. Dodatkowo w dolnej belce ukryto skrót do minimalistycznych ustawień, wraz z możliwością logowania na konto w serwisie ekstraklasa.

Ciekawie prezentuje się moja piłka czyli zakładka w której możemy skonfigurować zwoje ulubione zespoły i rozgrywki, aby mieć do nich szybki dostęp. Spore wrażenie robią także działy informacyjne. Znajdziemy tu zdjęcia, relacje i wiadomości nawet lokalnych drużyn z niższych lig. To właśnie one stanowią największą siłę programu. Podobnie jak i dobrze przygotowane transmisje na żywo.

Interfejs wpisuje się w styl modern Windows Phone. Podstawowa część aplikacji jest darmowa oraz zawiera reklamy. Za ich pozbycie się oraz nieograniczony dostęp do wszystkich informacji, klubów i rozgrywek musimy uiścić opłatę abonamentową za miesiąc, bądź też pół roku z góry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!