r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ekstraklasa.net LIVE! 1.0.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Wbrew swojej nazwie Ekstraklasa.net LIVE! jest aplikacją dla wszystkich fanów futbolu, a nie tylko naszej rodzimej Ekstraklasy. Na czas mistrzostw dostosowano ją szczególnie do tych rozgrywek, poza nimi oferuje bogate spektrum informacji odnośnie światowych lich, turniejów i spotkań.

Ekran główny składa się z pięciu zakładek: menu, moje piłka, aktualności, galeria i relacje na żywo. Pierwsza z nich zawiera skróty do pozostałych, a dodatkowo informacje o drużynach i ustawionych przypomnieniach. Dodatkowo w dolnej belce ukryto skrót do minimalistycznych ustawień, wraz z możliwością logowania na konto w serwisie ekstraklasa.

r   e   k   l   a   m   a

Ciekawie prezentuje się moja piłka czyli zakładka w której możemy skonfigurować zwoje ulubione zespoły i rozgrywki, aby mieć do nich szybki dostęp. Spore wrażenie robią także działy informacyjne. Znajdziemy tu zdjęcia, relacje i wiadomości nawet lokalnych drużyn z niższych lig. To właśnie one stanowią największą siłę programu. Podobnie jak i dobrze przygotowane transmisje na żywo.

Interfejs wpisuje się w styl modern Windows Phone. Podstawowa część aplikacji jest darmowa oraz zawiera reklamy. Za ich pozbycie się oraz nieograniczony dostęp do wszystkich informacji, klubów i rozgrywek musimy uiścić opłatę abonamentową za miesiąc, bądź też pół roku z góry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
OPROGRAMOWANIE 08.02.2016 | Łukasz Maślanka

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.