r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Elaborate Bytes zapowiada w maju CloneDVD

Strona główna Aktualności

Firma Elaborate Bytes, producent popularnego programu umożliwiającego kopiowanie płyt CD - CloneCD, zapowiedziała wpowadzenie w maju finalnej wersji programu CloneDVD.

CloneDVD ma pozwalać nie tylko na kopiowanie całej płyty, ale także poszczególnych nagranych na niej klipów wideo. Możliwe będzie nagranie na płytę np. jednej z kilku dostępnych wersji filmu z wybranymi napisami, i np. jednym z kilku zakończeń. Dzięki temu użytkownik będzie mógł nagrać swoją ulubioną wersję filmu na płytę DVD-R/+R i nie konfigurować parametrów odtwarzania.

Elaborate Bytes zapowiada, że dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dekodowania i zapisu filmu, kopiowanie będzie się odbywało z zachowaniem najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Przedstawiciele firmy zapewniają również, że program będzie wyjątkowo prosty w obsłudze.

Źródło: Computerworld

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.