r   e   k   l   a   m   a
reklama

Electorrent 2.3.1

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Electorrent to program do zdalnego korzystania z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent. Aplikacja jest kompatybilna wyłącznie z 64-bitowymi wersjami systemu operacyjnego Windows.

Electorrent sprawia, że użytkownik nie musi już kopiować i wklejać magnet linków, by rozpocząć pobieranie danych za pośrednictwem sieci BitTorrent, a także udostępniać plików przy użyciu niekoniecznie intuicyjnego interfejsu WWW.

Upload lokalnych materiałów odbywa się w znacznie prostszy sposób, czyli przy użyciu kombinacji przycisków Ctrl/Cmd+O, a wklejanie linków ze schowka możliwe jest po zastosowaniu skrótu Ctrl/Cmd+I (aplikacja obsługuje również technikę „przeciągnij i upuść”).

Wśród klientów sieci BitTorrent obsługiwanych przez Electorrent znajdziemy: µTorrent, qBittorrent, rTorrent oraz Transmission. Narzędzie umożliwia ponadto zdalne sterowanie serwerami plików NAS, VPS, seedbox i nie tylko.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów