r   e   k   l   a   m   a
reklama

Electronic Arts zmienia Play4Free w Origin Free To Play

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Obecna od kilku lat w Internecie platforma Play4Free Electronic Arts, dzięki której możemy teoretycznie za darmo postrzelać się w Battlefield Heroes, pobawić w strategów w Command & Conquer: Tiberium Alliances, czy pościgać w Need for Speed World, szykuje się do małej metamorfozy. Wszystkie dostępne tu pozycje zostaną wkrótce zintegrowane z sieciową usługą EA i działać będą już w ramach jednego ekosystemu jako Origin Free To Play.

Co się zmieni poza pozbyciem się dotychczasowej, okropnej nazwy, adresem www oraz zintegrowaniem z Origin? Electronic Arts mówi, że nic — ale dalej będą tylko same korzyści. Wszystkie ulubione pozycje uruchomimy z poziomu jednego klienta, na tym samym koncie. Niebawem do oferty w prosty sposób dołączą też kolejne gry, choć na razie szczegółów się nie ujawnia. Przekierowanie ze starego adresu na nowy ruszyć ma do końca tygodnia.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial