r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Electronic Arts zmienia Play4Free w Origin Free To Play

Strona główna Aktualności

Obecna od kilku lat w Internecie platforma Play4Free Electronic Arts, dzięki której możemy teoretycznie za darmo postrzelać się w Battlefield Heroes, pobawić w strategów w Command & Conquer: Tiberium Alliances, czy pościgać w Need for Speed World, szykuje się do małej metamorfozy. Wszystkie dostępne tu pozycje zostaną wkrótce zintegrowane z sieciową usługą EA i działać będą już w ramach jednego ekosystemu jako Origin Free To Play.

Co się zmieni poza pozbyciem się dotychczasowej, okropnej nazwy, adresem www oraz zintegrowaniem z Origin? Electronic Arts mówi, że nic — ale dalej będą tylko same korzyści. Wszystkie ulubione pozycje uruchomimy z poziomu jednego klienta, na tym samym koncie. Niebawem do oferty w prosty sposób dołączą też kolejne gry, choć na razie szczegółów się nie ujawnia. Przekierowanie ze starego adresu na nowy ruszyć ma do końca tygodnia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.