Elemental Heroes

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bezpłatny projekt Elemental Heroes to propozycja dla fanów takich produkcji fantasy o zacięciu strategicznym jak Heroes of Might & Magic czy Disciples. W grze mamy do czynienia z podobnym tokiem zabawy. Najpierw bohater błąka się po dosyć rozległej mapie, w poszukiwaniu skarbów oraz potworów, a potem przechodzimy do walki na arenie podzielonej na tzw. heksy, czyli sześciokątne pola. Starcia dzielone są na tury.

Kierujemy oczywiście poczynaniami bohatera, któremu podlega armia w formie potężnych kart. Światem włada magia czterech żywiołów, natury, lodu, cienia oraz ognia, co przekłada się na różnorakie odmienne zdolności przy sprzymierzeniu się z którymś z nich. Jedne potwory będzie łatwiej dlatego pokonać, a inne trudniej. Gracze mają też do dyspozycji czary, które podobnie jak wojska, da się z czasem ulepszać.

Meandry rozgrywki poznacie bardzo szybko dzięki wbudowanemu samouczkowi. Aby ułatwić zabawę nowym, mogą oni także korzystać z portalu dla początkujących, gdzie nie zaatakuje ich żaden z żywych rywali. Dopiero na wyższym poziomie trudności bardzo częste stają się batalie z ludźmi z całego świata, dążącymi do dominacji na mapie. Jeśli zaś czujemy się już na siłach, można brać udział w otwartych bitwach.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!