Elite (1984) Elite (1984)

Strona główna Mac Gry Symulatory
Pobierz program

Elite to gra z 1984 roku, dostępna za darmo. W paczce znajduje się ta sama wersja klasycznego symulatora, co na komputerze BBC Micro B i jest dostarczona z emulatorem BeeBem.

W Elite gracz przyjmuje rolę pilota statku kosmicznego Cobra. Czekają go odkrycia, dużo handlu, starcia z nieprzyjaznymi obcymi, piratami i policją. Przede wszystkim liczą się umiejętności nawigacji i żyłka handlowca, ale sprawność bojowa też się przyda. Zadaniem gracza jest poruszanie się w handlowej sieci między niezliczonymi planetami.

Gracz wybiera, czy robi wszystko zgodnie z prawem, czy zaryzykuje i wejdzie na czarny rynek. Interesy w biurokratycznych, opresyjnych systemach nie zawsze są dochodowe, ale czy warto ryzykować starcia z policją? W ostateczności za głowę gracza wyznaczona zostanie nagroda.

Jednym z elementów gry jest ulepszanie statku, który coraz lepiej będzie radził sobie w bitwach, ucieczkach i przemycie.

Gra dostępna jest za darmo, trzeba tylko przejść przez procedurę zakupu. Nie trzeba podawać informacji bilingowych przy „kupowaniu” darmowej gry. Elite będzie można pobrać z działu „My Downloadable Products” po zalogowaniu na konto w sklepie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!