r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EmEditor Professional 16.5.0

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

EmEditor Professional to zaawansowany edytor tekstowy, którego funkcję powinny zainteresować nie tylko osoby szukające alternatywy dla Worda, ale również programistów, web developerów i nie tylko. Wszystko za sprawą swojej bogatej funkcjonalności i lekkości.

Galeria programu

Poza możliwością pisania i edycji dokumentów tekstowych, program bez problemu radzi sobie także z językami programowania. Posiada wbudowaną obsługę składni JavaScript, HTML, CSS, PHP i nie tylko, a do tego został wyposażony w możliwość używania makr (VBScript) oraz kodowanie Unicode. Pożyteczną cechą, szczególnie dla osób zajmujących się przykładowo opieką nad serwerami oraz bazami danych, jest bezproblemowe otwieranie naprawdę dużych plików - aż do 248 GB. Ta funkcja przydaje się chociażby przy przeszukiwaniu rozległych baz danych lub dużych plików z logami systemowymi.

Podświetlanie składni, możliwość łączenia i dzielenia plików, szybkość pracy i stosunkowo mały narzut na zasoby systemowe, to tylko część zalet EmEditor Professional. Jest to rozwiązanie zdecydowanie warte uwagi, posiadające dużą ilość wbudowanych funkcji. Funkcjonalność dodatkowo można rozszerzyć za pomocą wtyczek, a interfejs bez problemu można spersonalizować.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Hilarion   5 #2 25.06.2015 18:52

@saviano: Istotne jest również niestety to, że darmowa wersja jest wyłącznie do użytku osobistego, a nie do zastosowań komercyjnych. Wieki temu (chyba w okolicach wersji 6) istniała darmowa wersja EmEditora, która nie miała tego rozróżnienia w treści licencji.

saviano   6 #1 25.06.2015 10:41

Jak dla mnie najlepszy edytor na rynku. Dodatkowo po wybraniu z menu Pomocy pozycji Keyboard Map, wpisaniu Downgrade i uruchomieniu polecenia otrzymamy okrojony, ale i tak bardzo funkcjonalny edytor w wersji darmowej. Polecam!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.