Email - EasilyDo Mail Email - EasilyDo Mail version 1.24.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Email - EasilyDo Mail to klient poczty elektronicznej. Oferuje narzędzia do odkładania wiadomości na później, asystenta grupującego informacje np. o podróżach w jeden spójny wątek, pozwala też szybko wypisać się z newsletterów.

Aplikacja obsługuje następujące usługi poczty elektronicznej: Gmail, Yahoo, Outlook oraz tych bazujących na protokole IMAP. Jej dużym atutem jest przejrzysta, ładna dla oka szata graficzna (zgodna z "płaską" stylistyką systemu iOS) oraz prosty, bardzo funkcjonalny interfejs. Kolejna zaleta to wszechstronna wyszukiwarka, pozwalająca przeszukiwać treść wiadomości, a także foldery oraz listę kontaktów.

Program oferuje przydatne funkcje do zarządzania pocztą elektroniczną. Wiadomości można usuwać, archiwizować lub odkładać do późniejszej lektury za pomocą gestów, dodatkowo możliwa jest personalizacja godzin rozpoczęcia pór dnia, w których chcemy najczęściej przeglądać e-maile, np. ustawienia godz. 10 jako poranka, a godz. 16 jako południa.

Ponadto, aplikacja oferuje możliwość grupowania w wątki informacji związanych z planowaniem podróży (bazując na informacjach z e-maili), prezentując je w jednym wątku, opatrzonym osobną szatą graficzną i zdjęciami danego miasta. Dodatkowo, dzięki Email - EasilyDo Mail możemy też śledzić wygodnie informacje o zaadresowanych do nas przesyłkach.

Program oferuje również opcje związane z newsletterami. Można się z nich wypisać za pomocą kilku kliknięć.

W aplikacji zawarto mechanizmy chroniące prywatność użytkownika. E-maile nie są przechowywane na serwerach producenta programu, są też szyfrowane w sposób end-to-end, co oznacza, że tylko nadawca i odbiorca mogą je odczytać. Ponadto, Email - EasilyDo Mail blokuje oprogramowanie analizujące, czy odczytaliśmy daną wiadomość.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!