EmailTray EmailTray 4.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EmailTray to interesująca aplikacja do obsługi poczty elektronicznej, która kierowana jest do mniej wymagających użytkowników. Oferuje ona podstawowy zestaw narzędzi i dostępna jest z poziomu zasobnika systemowego, skąd m.in. informuje o nowych wiadomościach.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, dopracowanym i intuicyjnym interfejsem graficznym oraz zestawem najistotniejszych funkcji do zarządzania pocztą e-mail. Poza oczywistymi narzędziami do wysyłania/odbierania elektronicznych listów EmailTray wymienić należy także inteligentne mechanizmy powiadamiania użytkownika o istotnych wiadomościach czy też automatycznego przywracania ważnych korespondencji z folderu Spam, które błędnie ulokowanych zostały tam przez filtry antyspamowe. Ponadto aplikacja potrafi dostarczać informacje o nadawcy na bazie danych pobranych z serwisów społecznościowych Facebook oraz LinkedIn, a wszystkie podane w jej obrębie dane logowania są zaszyfrowane i zapisane na dysku twardym.

EmailTray oferuje wsparcie dla serwerów proxy i z powodzeniem wykorzystywany może być do obsługi kont Hotmail/Live, Gmail, Yahoo, AOL oraz innych, wspierających protokoły POP3/IMAP. Aplikacja dostępna jest dla komputerów osobistych z Windowsem oraz smartfonów, pracujących pod kontrolą Androida.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!