E-maile do lamusa?

Strona główna Aktualności

O autorze

Coraz więcej małych firm brytyjskich rezygnuje z komunikowania się za pomocą poczty elektronicznej, na rzecz rozmów telefonicznych, które ich zdaniem zapewniają wygodniejszy i bardziej komfortowy kontakt z klientem - tak wynika z badań, przeprowadzonych przez dostawcę usług telefonii internetowej, firmę Vonage.

Jak podaje obublikowany raport, odsetek przedsiębiorstw które decydują się zastąpić elektroniczną formę przekazu wynosi już ponad 41 procent. Przedstawiciele ankietowanych firm przyznali, że za powrotem do tradycyjnej formy komunikacji przemawiała łatwość i szybkość z jaką można podejmować decyzję i przekazywać informację, a także oszczędność kosztów. Badania wykazały również, że poczta elektroniczna jest preferowana w instytucjach, które dotychczas produkowały duże ilości papierowych dokumentów, których nie można zastąpić zwykłą rozmową telefoniczną.

Firma Vonage przyznała, że powrót do starszej formy komunikacji wcale nie oznacza zahamowania rozwoju technologicznego, ponieważ coraz więcej firm decyduje się na zastąpienie tradycyjnych połączeń internetowymi.

© dobreprogramy
s