Emby Server 3.3.1.0

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program

Emby Server to serwer multimedialny, dzięki któremu będziemy mieli dostęp do ulubionych filmów, seriali i muzyki na dowolnym urządzeniu.

Zasada działania Emby Server jest bardzo prosta. Po zalogowaniu na konto użytkownika narzędzie automatycznie konwertuje i strumieniuje obraz "w locie" na wybrane urządzenie, dzięki czemu niezależnie od formatu pliku, możemy obejrzeć posiadany film na komputerze, laptopie, tablecie lub jakimkolwiek innym urządzeniu przenośnym bądź też odtworzyć muzykę lub dowolny plik multimedialny.

Wbudowane, proste w obsłudze narzędzia oparte na sieci web oferują łatwe zarządzanie multimediami (edycja, wyszukiwanie, itd.). Dodatkowo za sprawą Emby Server można łatwo kontrolować dostęp do zawartości po udostępnieniu biblioteki młodszym użytkownikom (np. dzieciom) między innymi poprzez użycie funkcji zdalnej obsługi aplikacji.

Emby Server pozwala na synchronizowanie multimediów użytkownika przy wykorzystaniu zapisywania danych "w chmurze" w celu utworzenia kopii zapasowej, archiwizacji danych i konwersji. Na uwagę zasługuje także synchronizacja mobilna. W tym przypadku mamy do czynienia z synchronizacją multimediów pomiędzy wszystkimi urządzeniami, co umożliwia łatwe odtwarzanie plików w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!