Emergency Kit Emergency Kit 4.1.0.0

Strona główna Windows Phone Bezpieczeństwo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Celem aplikacja jest pomoc w niespodziewanych sytuacjach. Zawiera najważniejsze dane o właścicielu telefonu takie jak imię, nazwisko, kontakt oraz grupa krwi.

Przy pierwszym włączeniu należy uzupełnić informację o sobie. Nie trzeba podawać wszystkich danych, ale czym więcej tym lepiej. Następnie dodaje się telefon kontaktowy, do bliskich osób. Te wiadomości będą wyświetlane w pierwszej kolumnie, po włączeniu aplikacji. Druga kolumna zawiera informację o aktualnym położeniu użytkownika, które da się szybko wysłać poprzez SMS jak i mail. Następną opcją jest latarka LED (jeżeli dostępna w telefonie), wyświetlanie światła awaryjnego oraz SOS poprzez kod morsa jak i sygnał dźwiękowy.

Aplikacja umożliwia ustawienie jako ekran blokady wiadomości o użytkowniku. Samemu można wybrać, co będzie wyświetlane. Czy jest to tylko imię i nazwisko, czy tylko numery kontaktowe, zdjęcie lub grupa krwi.

Emergency Kit zawiera także numery alarmowe dla większości krajów oraz informację jak uruchomić akumulator w samochodzie. Oprócz tego są instrukcje dotyczące pierwszej pomocy oraz instruktaż jak przygotować zestaw ratunkowy. Wszystko informacje są dostępne tylko w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!