Emoji Stars - Music Quiz Emoji Stars - Music Quiz 1.0.5

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Emoji Stars - Music Quiz to muzyczna gra towarzyska, w której aby wygrać należy współpracować z naszym partnerem i dawać mu jak najczytelniejsze komunikaty.

Gra opiera się na rywalizacji online. Partnerów do gry możemy szukać losowo, bądź też skorzystać z listy przyjaciół. Losowe gry mają limit, który się odnawia po określonym czasie. Możemy również skorzystać z mikropłatności. Z poziomu gry możemy również przejść to iTunes i zakupić pojawiające się w rozgrywce piosenki.

Zabawa dzieli się na dwie tury. W jednej to my odgadujemy piosenkę, w drugiej układamy rebus. Ponieważ punkty otrzymujemy dopiero gdy nasz przeciwnik odgadnie tytuł, warto tworzyć możliwie najlepsze podpowiedzi. W tym celu autorzy użyczyli nam sporą bazę emotek oraz innych symboli i znaków. Podczas odgadywania widzimy miejsca na litery odpowiadające słowom, a także niezbędne litery wymieszane i z tymi, które mają wprowadzić nas w błąd.

W razie problemów gra oferuje kilka rodzaj podpowiedzi. Tu również możemy skorzystać z mikropłatności. Główną walutą w Emoji Stars - Music Quiz są gwiazdki. Zdobywamy je za wygrane pojedynki. W razie ich braku dodatkowe możemy zakupić w sklepie. Emoji Stars - Music Quiz to bardzo dobra propozycja dla każdego miłośnika quizóq, kalamburów i gier muzycznych. Dostępna jest za darmo i w tym trybie oferuje sporo dobrej zabawy bez potrzeby sięgania po mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!