Empire: Age of Knights Empire: Age of Knights 2.7.8979

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Empire: Age of Knights jest nieskomplikowaną strategią w konwencji MMO. Oznacza to, że podczas rozgrywki możemy działać samemu, a także współpracować i rywalizować z innymi użytkownikami z całego świata. W związku z tym do działania gry wymagane jest stałę połączenie z internetem.

O co tu chodzi?

Gracze wcielają się we władcę, którego zadaniem jest zbudowanie wielkiego imperium. Dysponując zaledwie niewielkim obszarem należy umiejętnie zarządzać pozyskanymi zasobami, stawiać kolejne budynki, rekrutować jednostki i brać udział w bitwach celem podbijania terytoriów. Istotnym aspektem rozgrywki w Empire: Age of Knights jest oczywiście handel, dzięki któremu możemy sprzedawać pozyskane dobra lub też kupować interesujące nas przedmioty.

Połączenie średniowiecza z fantasy

Empire: Age of Knights oferuje możliwość wznoszenia średniowiecznych zamków, ale mimo to autorzy pokusili się o wprowadzenie elementów fantastycznych, w efekcie czego na ekranie pojawiają się orkowie, elfy i krasnoludy. Realistyczna nie jest także grafika, bowiem autorzy zaproponowali kolorową oprawę wizualną.

Jako że Empire: Age of Knights kładzie nacisk na aspekt społecznościowy, gracze mogą zawierać między sobą liczne sojusze, a także omawiać strategie na czacie. Nie zawsze jednak użycie siły fizycznej jest jedynym kluczem do sukcesu, bo można zastosować również zagrania dyplomatyczne, by osiągnąć wyznaczony cel.

Free-to-play

Empire: Age of Knights to gra darmowa z reklamami i mikropłatnościami. Gracze mogą kupić pakiety z dodatkowymi przedmiotami za prawdziwe pieniądze w cenach od 3,49 do nawet 359,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • nieskomplikowana gra strategiczna w konwencji MMO
  • zostań najpotężniejszym władcą
  • zbieraj surowce, wznoś budynki, rekrutuj jednostki, walcz z przeciwnikami i nie tylko
  • aspekt społecznościowy pozwala na nawiązywanie sojuszów z innymi graczami
  • graj za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!