Empire: Four Kingdoms Empire: Four Kingdoms

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Empire: Four Kingdoms to strategia w konwencji MMO, a więc produkcja, która skupia się na zabawie w trybie wieloosobowym. Dlatego też do jej działania konieczne jest stałe połączenie z internetem.

Zostań potężnym władcą

Akcja gry Empire: Four Kingdoms rozgrywa się w czasach średniowiecza, a naszym zadaniem jest pokierowanie czterema królestwami w celu stania się najpotężniejszym ze wszystkich władców. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem w toku rozgrywki będziemy musieli odpowiednio zarządzać posiadanymi zasobami, rekrutować jednostki, rozbudowywać swoje imperium, handlować przedmiotami oraz walczyć z innymi graczami z całego świata w trybie PvP, przejmując kolejne terytoria.

Ręce pełne roboty

Empire: Four Kingdoms wymaga zatem umiejętnego działania na wielu płaszczyznach. Dlatego też autorzy udostępnili aż 60 różnych budynków do umieszczenia na swoim terenie oraz pozwoli skorzystać z usług ponad 50 różnych jednostek, a członkowie naszej armii mogą zrobić użytek z wielu typów broni.

Free-to-play

Podobnie, jak wiele innych gier na Androida, również Empire: Four Kingdoms jest darmowe, ale gracze mają możliwość skorzystania z mikropłatności umożliwiających zakup specjalnych kryształów przyśpieszających osiąganie postępów w trakcie zabawy.

Najważniejsze cechy:

  • nieskomplikowana gra strategiczna w konwencji MMO
  • buduj, rekrutuj, zbieraj i walcz, by rozbudowywać swoje imperium
  • 60 różnych budynków i ponad 50 unikatowych jednostek
  • proste do opanowania zasady gry
  • za darmo (zawiera mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!