r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Empires and Allies 1.52

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Empires and Allies to kolejna mobilna strategia z elementami ekonomicznymi, której rozgrywka bazuje na pomyśle znanym z Clash of Clans.

To właśnie mocne inspiracje innymi tytułami z tego gatunku są zarazem wadą jak i zaletą Empires and Allies. Fani znajdą tu dobrze znane rozwiązania, nieznacznie zmodyfikowane i dopasowane do realiów świata gry. Z drugiej strony osoby nieco znudzone założeniami rozgrywki, szukające nowych urozmaiceń mogą być znużone.

r   e   k   l   a   m   a

Zabawa dzieli się na dwa etapy. W jednym rozbudowujemy naszą bazę, dokonujemy ulepszeń, rekrutujemy żołnierzy i korzystamy z opcji społecznościowych To tutaj znajdziemy cały ekonomiczny wymiar gry. Niestety bardzo mocno przeplatany mikropłatnościami, co jest standardem w tego typu tytułach. Drugi etap to walki. Aby zwiększać swoje zasoby i potęgę, będziemy atakowali innych graczy. Niestety mamy ograniczony wpływ na poczynania naszych żołnierzy.

Brak w Empires and Allies urozmaiceń, które w sposób odczuwalny modyfikowałyby zabawę. Od strony oprawy gra prezentuje się przyzwoicie. Nie znajdziemy w niej trójwymiarowej grafiki, dzięki czemu tytuł działa płynnie także na słabszych urządzeniach, a sterowanie jest wygodne nawet w przypadku mniejszych ekranów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 22.01.2016 17:07

Witam
Zmienilem telefon i nie wiem jak sie zalogowac na moje konto z poprzedniego

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.