Empty Folder Cleaner Empty Folder Cleaner 2.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Empty Folder Cleaner to – zgodnie z tym, co wskazuje nazwa – program do usuwania pustych folderów z dysku twardego komputera i zewnętrznych nośników danych.

Po uruchomieniu narzędzia trzeba wskazać miejsca, jakie chcemy przeszukać pod kątem obecności pustych katalogów, a następnie kliknąć przycisk rozpoczynający skanowanie. Po wykonaniu tych czynności Empty Folder Cleaner umożliwi pozbycie się zbędnych folderów, a jeśli okaże się, że przypadkiem usunęliśmy potrzebne katalogi, będziemy mogli skorzystać z opcji przywracania danych. Domyślnie foldery lądują w systemowym Koszu, ale możemy usunąć je w taki sposób, by była opcja ich odzyskania lub pozbyć się danych na stałe (wtedy back-up jest niemożliwy).

Empty Folder Cleaner pozwala na dodanie wyjątków, dzięki czemu wskazane przez nas foldery lub pliki nie będą brane pod uwagę w trakcie skanowania. Istnieje ponadto opcja ignorowania ukrytych katalogów oraz zabezpieczenia niektórych plików przed usunięciem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!