Emsa DiskCheck Emsa DiskCheck

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Emsa Disk Check to narzędzie służące do skanowania dysków oraz wykonywania benchmarku. Działa zarówno na nowszych, jak i starszych wersjach systemu Windows (obsługiwany jest również Windows XP).

Z opisywanej aplikacji można skorzystać w rozmaitych sytuacjach. Na przykład w chwili, kiedy posiadany przez nas nośnik CD lub DVD został porysowany i nie mamy pewności, czy nadal jest zdatny do użytku. Emsa Disk Check sprawdza całą zawartość wskazanego nośnika, a jeśli znajdzie jakiekolwiek błędy, przedstawia szczegółowe informacje na ich temat; program testuje również prędkość danego napędu.

Warto wspomnieć także o kilku innych opcjach Emsa Disk Check. Program skanuje i odczytuje dysk z maksymalną dostępną prędkością aż do momentu zakończenia wykonywania operacji (może to trwać nawet parę godzin) lub wstrzymania jej przez użytkownika. Aplikacja przedstawia również wykaz plików zablokowanych przez system operacyjny Windows oraz generuje raporty o postępach i wspomnianych już błędach.

Wśród nośników danych obsługiwanych przez Emsa Disk Check znajdziemy: CD, DVD, CD-R/RW DVD-R/RW, HDD, SSD, SSHD, pamięci USB, karty SD, a nawet dyskietki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!