Emsisoft Internet Security 2021.3.0.10726

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Emsisoft Internet Security to pakiet ochronny łączący w sobie składniki systemu antywirusowego, zapory ogniowej, a także dodatkowych modułów ochronnych. Oferuje on wysoką skuteczność dzięki potrójnej warstwie ochronnej, a także w pełni inteligentne działanie firewalla. Dodatkowym atutem aplikacji jest prosty, łatwy w obsłudze i czytelny interfejs.

Główne okno Emsisoft Internet Security wyświetla stan wszystkich najważniejszych składników pakietu. Jest ono wzorowane na interfejsie Modern UI, pozwala na przeprowadzenie skanowania, informuje o ilości plików w kwarantannie, a także ostatnich raportach. Pakiet składa się z kilku modułów: antywirusa wyposażonego w skaner plików, automatyczną zaporę sieciową, ochronę podczas przeglądania stron internetowych, a także kontrolę zachowań aplikacji (np. ochrona przed keyloggerami). Pomimo, że zapora jest inteligentna i podejmuje decyzje automatycznie, użytkownik może ręcznie zarządzać połączeniami, a także dodawać własne reguły. Możliwe jest również tworzenie całych reguł dotyczących zbiorczych ograniczeń aplikacji, jak również wysyłanie powiadomienia email w przypadku wykrycia wirusa.

Pakiet oferuje funkcję zaplanowanego, również okresowego skanowania jak i zarządzanie powiadomieniami. Możliwe jest zabezpieczenie ustawień hasłem, lub ograniczenie ich dla każdego z użytkowników systemowych z osobna. Emsisoft Internet Security tworzy automatyczne raporty związane z działaniem poszczególnych jego składników, pozwala również na przeglądanie plików znajdujących się w kwarantannie i dodawanie bezpiecznych danych do listy wykluczeń. Wersja testowa pozwala na korzystanie z pakietu przez 30 dni bez ograniczeń. Po tym czasie konieczne jest wykupienie licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

monitorowanie
restartowanie po wirusie
ocena użytkownika
09.01.2016 09:53 • Recenzja do wersji 11.0.0.6054

Program pozytywnie mnie zaskoczył,naprawde monitoruje system,wykrył że moja Zapora Ogniowa Zone Alarm zachowuje się podejrzanie jak program typu Spyware,to naprawdę duży plus dla tego pakietu,a minus to że chce restartować komputer,ponieważ niektóre infekcje nie mogą być usunięte,dopiero po restarcie systemu zostanie to zrobione,a mówimy tu o infekcjach pseudo wirusach sprawdzających typu EICAR :-) no trochę to niepoważne jest prawda? :-)oczywiście zapora zatrzymuje i wprowadza do kwarantanny automatycznie,potestuje go jeszcze,zobaczymy jak się przy innych zachowuje,aktualizacje ściągają się bezproblemowo,w przeciwieństwie do ich skanera,któy ściaga nieraz aktualizacje przez godzine czasu,tak jakby ściągał cały czas od nowa wszystkie sygnatury,albo mają gorszy serwer po prostu w przypadku skanera.