Encom(Tron)

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po wielu latach od premiery, film Tron z wytwórni Disney'a wciąż rozpala zmysły, także twórców niezależnych gier. Szczególnie mocno upodobali oni sobie niezapomniane wyścigi śmigaczy zostawiających za sobą cyfrową ścianę. Bezpłatny Encom(Tron) to jeden z nowszych oraz lepiej wykonanych projektów czerpiących inspirację z wyścigów w cyberprzestrzeni. Jest odpowiednio oszczędny, ale zarazem efektowny graficznie.

Dzieło jest stale rozwijane i dochodzą kolejne opcje. Tryb podstawowy to walka o przetrwanie na prostokątnej arenie, na której mierzą się futurystyczni motocykliści. Dążymy do rozbicia pojazdu przeciwnika o laserową wiązkę, pozostawianą z tyłu, a równocześnie staramy się nie uderzyć w jego. Każda kolejna fala oznacza dorzucenie następnego rywala i w końcu robi nam się na ekranie nie lada labirynt ze świateł.

Ciekawym urozmaiceniem jest wzbogacenie śmigacza o dwie ważne funkcje. Po pierwsze, możemy przyśpieszyć, co pomaga w zajeżdżaniu drogi. Po drugie, nawet ważniejsze, potrafimy skakać, choć trzeba niezłego wyczucia, żeby bezpiecznie przemknąć ponad wiązką. Zabawa wciąga i da się do niej zaprosić znajomych. Twórca nie zapomniał bowiem o trybie rywalizacji pomiędzy zręcznymi komputerowcami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!