Encyklopedia Psów: Rasy+Fakty Encyklopedia Psów: Rasy+Fakty 2.2

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt
Pobierz program
lub zeskanuj:

Encyklopedia Psów: Rasy+Fakty to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, która łączy dwie funkcje. Jest bazą wiedzy o rasach psów z całego świata, a jednocześnie pozwala zdobywać coraz to nowe umiejętności, oferuje bowiem ciekawe i wciągające quizy.

Program ma nieco komiksową szatę graficzną, co sprawia, że już w pierwszej chwili po zainstalowaniu budzi przyjemne odczucia. Dalej jest tylko lepiej. Aplikacja pozwala wybrać najlepszą dla nas rasę psa w oparciu o zdefiniowane kryteria, np. skłonności do obrony własnego terytorium, instynktu stadnego itp. Wszystkie profile z informacjami o poszczególnej rasie są opatrzone dużymi zdjęciami. Możemy też przeglądać informacje o rasach psów świata w oparciu o różne klasyfikacje, np. Amerykańskiego Towarzystwa Kynologicznego.

Ciekawym pomysłem zastosowanym przez twórców programu jest zaś baza imion dla psów wykorzystywanych np. w Wielkiej Brytanii lub we Francji. Sporym minusem programu są zaś reklamy, zwłaszcza te wideo, które włączają się w trakcie przełączania między poszczególnymi sekcjami w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!