Endless Q

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Endless Q jest kolejnym świetnie wykonanym ukłonem w stronę bardzo klasycznego hitu. Ten bezpłatny projekt czerpał inspiracje z niezapomnianego Q*berta, czyli gry zręcznościowej sprzed lat, która niejednemu zabrała żetony w pamiętnych budach z automatami. Twórca wziął doskonale znany pomysł na rozgrywkę, upiększył go nieco i przetworzył na swój sposób, serwując bardzo smaczne danie. Warto je wypróbować.

Kierujemy poczynaniami sympatycznego kosmity. Jego zadaniem jest zajście jak najdalej przy równoczesnym powiększaniu dorobku punktowego. Akcja rozgrywa się w ramach poziomów stylizowanych na kanciaste górki. Aby przejść do następnego, należy zakolorować wybrane pola w obecnie odwiedzanym układzie, co czynimy poprzez wskakiwanie na bloczki. Trzeba się przyzwyczaić do poruszania po skosach.

W miarę jak coraz dzielniej sobie radzimy, wprowadzane są stopniowo utrudnienia. Najpierw przykładowo napotkamy śpiące pszczółki, zabójcze, ale podążające za nami krok w krok, co pozwala rozplanować ucieczkę przed nimi. Bardziej nieprzewidywalne są żaby, podskakujące losowo. Im dalej, tym więcej przeszkadzajek, ja sama gra także nabiera większego tempa. Co w tym dobre to fakt, że rozgrywka nigdy nie frustruje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych