r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Endless Q

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Endless Q jest kolejnym świetnie wykonanym ukłonem w stronę bardzo klasycznego hitu. Ten bezpłatny projekt czerpał inspiracje z niezapomnianego Q*berta, czyli gry zręcznościowej sprzed lat, która niejednemu zabrała żetony w pamiętnych budach z automatami. Twórca wziął doskonale znany pomysł na rozgrywkę, upiększył go nieco i przetworzył na swój sposób, serwując bardzo smaczne danie. Warto je wypróbować.

Galeria programu

Kierujemy poczynaniami sympatycznego kosmity. Jego zadaniem jest zajście jak najdalej przy równoczesnym powiększaniu dorobku punktowego. Akcja rozgrywa się w ramach poziomów stylizowanych na kanciaste górki. Aby przejść do następnego, należy zakolorować wybrane pola w obecnie odwiedzanym układzie, co czynimy poprzez wskakiwanie na bloczki. Trzeba się przyzwyczaić do poruszania po skosach.

W miarę jak coraz dzielniej sobie radzimy, wprowadzane są stopniowo utrudnienia. Najpierw przykładowo napotkamy śpiące pszczółki, zabójcze, ale podążające za nami krok w krok, co pozwala rozplanować ucieczkę przed nimi. Bardziej nieprzewidywalne są żaby, podskakujące losowo. Im dalej, tym więcej przeszkadzajek, ja sama gra także nabiera większego tempa. Co w tym dobre to fakt, że rozgrywka nigdy nie frustruje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.