Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker 9.1.0.4

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Endomondo jest jednym z najpopularniejszych serwisów dla osób chcących monitorować swoją aktywność fizyczną. Nie mogło oczywiście zabraknąć aplikacji z tego portalu na Windows Phone.

Aplikacja, korzystając z GPS, potrafi monitorować przemieszczanie się, co w połączeniu z wybranym rodzajem sportu, stworzy szczegółowy plan wykonanych ćwiczeń i oszacuje spalone kalorie na podstawie wcześniej podanych danych użytkownika. Główne okno z aktualnym treningiem, można dowolnie zmieniać. Do wyboru jest kilka wyświetlanych informacji: czas trwania, dystans, kalorie, prędkość, średnia prędkość, średnie tempo i tempo obecne.

W trakcie treningu istnieje opcja pozwalająca na włączenie wskazówek głosowych. Dzięki nim bez wyjmowania telefonu co jakiś czas użytkownik zostanie poinformowany o dystansie i aktualnym tempie. Tu oczywiście zalecane jest korzystanie ze słuchawek.

Trening (jeśli jest taka możliwość) zostanie wyświetlony na mapie. Po zakończonych ćwiczeniach, można połączyć się z siecią i przesłać trening na serwer Endomondo, gdzie można porównać wyniki z innymi użytkownikami oraz zobaczyć osiągnięcia prawdziwych czempionów w danej dyscyplinie. Historia dla każdej aktywności zawiera streszczenie (czas trwania, kalorie, dystans itp.) oraz komentarze innych osób.

W prosty sposób można również przejrzeć treningi znajomych i skomentować ich poczynania. W wersji dla Windows Phone 8 wprowadzono realne działanie w tle.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!