Enemy Flag 1.9.5

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Enemy Flag to amatorska, wieloosobowa gra strategiczna polskiej produkcji. Rozgrywki prowadzone są na dwuwymiarowych mapach, a naszym zadaniem jest rozwijanie oraz obrona naszego państwa.

Do dyspozycji mamy kilka konstrukcji ekonomicznych, defensywnych oraz oczywiście ofensywnych. Naszym celem jest zniszczenia głównego budynku wroga, którym jest ratusz, a także obrona własnego. W zależności od ich ilości oraz wielkości obszaru państwa zyskujemy przewagę nad przeciwnikami. Musimy również zadbać o dostęp do złóż złota, dzięki któremu będziemy mogli wznosić kolejne budynki.

Gra nastawiona jest głównie na rozgrywkę wieloosobową przez sieć lub Internet. Dzięki wbudowanej liście serwerów z łatwością możemy dołączyć do trwającej właśnie potyczki. Enemy Flag umożliwia grę aż do 16 osób jednocześnie oraz drugie tyle obserwatorów. Walki można prowadzić również drużynowo co znacznie podnosi efektywność rywalizacji. Dla samotnych łowców umieszczony został również tryb rozgrywki jednoosobowej z przeciwnikami komputerowymi.

Polecam tą pozycję wszystkim miłośnikom strategii, głównie ze względu na system prowadzenia walki, który w porównaniu ze znanymi schematami występującymi w innych tego typu grach, prezentuje się w nieco odmienny sposób.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!