Enemy Flag - od Czytelnika dla Czytelników ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak to w piątek, nadszedł czas na odrobinę rozrywki po ciężkim tygodniu (chociaż nie dla wszystkich, w końcu jeszcze są wakacje ;-) Tym razem jednak nie będzie to gra "wyszperana" przez nas, a propozycja której autorem jest Czytelnik dobrychprogramów - M@ster.

Enemy Flag to wieloosobowa, turowa gra strategiczna z możliwością gry do ośmiu graczy jednocześnie. Pojedynek rozgrywa się na dwuwymiarowych mapach a jego celem jest wyeliminowanie przeciwników poprzez zniszczenie wszystkich ratuszy wrogów. Grać można z przeciwnikiem komputerowym, można również dołączyć się do jednej z aktualnie trwających gier za pośrednictwem listy serwerów na stronie domowej projektu i zaznać prawdziwego smaku rywalizacji o nasze rodowe ziemie :-) Rozgrywkę można prowadzić również w trybie drużynowym.

Gry, zgodnie z sugestią autora, nie umieściliśmy na razie w dziale PO GODZINACH ponieważ jest ona stale w fazie rozwojowej, kolejne jej wersje mogą nie być kompatybilne z serwerami wersji wcześniejszych. Grę można pobrać ze wskazanej lokalizacji (11,3 MB).

Mamy nadzieję, że gra M@stera będzie się dynamicznie rozwijać, być może dzięki Waszym sugestiom...

© dobreprogramy
s