English Translator 3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

English Translator 3 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tłumaczy na rynku polskim. W połączeniu z olbrzymim słownikiem angielsko-polskim i polsko-angielskim zawierającym 660 tysięcy tłumaczeń, 140 tysięcy fraz i 3,3 miliona form fleksyjnych, stanowi dobre i przydatne narzędzie umożliwiające przekład tekstu. Aplikacja oferuje 34 konteksty tematyczne pozwalające określić charakter tekstu z możliwością wyboru i wykorzystania kilku kontekstów jednocześnie. Dostępna jest również opcja automatycznego doboru profilu tłumaczonego tekstu. Dodatkowo aplikacja instaluje narzędzie Internet Translator, które daje możliwość szybkiego tłumaczenia anglojęzycznych stron internetowych.

Różnice pomiędzy wersją pełną, a demonstracyjną:

- wyłączone tłumaczenie z języka polskiego na język angielski,
- brak angielskiego interfejsu,
- ograniczone w znacznym stopniu słowniki angielsko-polskie. Hasła pominięte tłumaczą się na napis '_brak_tłum_'.
- spowolnione tłumaczenie,
- maksymalna długość tekstu, który można przetłumaczyć została ograniczona do 64 tys. znaków.

Uwaga!

Wersję DEMO programu English Translator 3 można uruchomić 50 razy, ale nie dłużej niż przez miesiąc od momentu zainstalowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!