Enhanced Steam dla Opery Enhanced Steam dla Opery 7.1.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Enhanced Steam to rozszerzenie dla graczy, którzy z jakichś powodów nie są zadowoleni z możliwości platformy Valve’a. Przynosi ono dodatkowe funkcje, które pozwalają lepiej zorientować się w ofercie oraz filtrować i sortować zawartość sklepu pod względem dodatkowych kryteriów.

Aby uświadomić sobie potencjał Enhanced Steam, wystarczy przejść do ustawień rozszerzenia. W kategorii sklep, możemy według wielu kryteriów ustawić oznaczanie kolejnych produkcji wybranym przez siebie kolorem: na przykład te, które znajdują się już na liście życzeń czy te z kluczami tymczasowymi.

Jeszcze bardziej przydatne są jednak funkcje dostępne w menu Cena: aktywować można tutaj historię zmian cen, ale przede wszystkim zestawić je z ofertami z innych platform, także z uwzględnieniem kodów rabatowych. Ponadto można tutaj zlecić odfiltrowanie pozycji z listy ze względu na kryterium lokalizacji.

Enhanced Steam daje zatem nie tylko możliwości lepszego zorientowania się w samej ofercie na Steamie, ale także zaoszczędzić pieniądze w łatwy w obsłudze sposób, który czyni Steam platformą po prostu bardziej czytelną i zaawansowaną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!