Enigma na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Enigma, logiczną zręcznościówkę bazującą na pozycjach pamiętających jeszcze czasy Atari i Amigi.

Celem zabawy jest odnalezienie wszystkich par identycznych kamieni rozstawionych wśród rozległych labiryntów, w których pełno poukrywanych pułapek, laserów i innych niespodzianek. Z początku zadanie wydaje się bardzo proste lecz po zaliczeniu kilku pierwszych układów sprawy drastycznie się komplikują. Niewątpliwą zaletą gry jest olbrzymia ilość dostępnych plansz cechujących się różnym poziomem trudności - jedne z nich wymagają zwiększonych umiejętności manualnych, inne zaś zmuszają do ciężkiej pracy nasze szare komórki. Każdy układ posiada swój indywidualny, najlepszy czas, z którym nieraz zamarzy nam się zmierzyć :-).

Grę Enigma można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu przyjrzeliśmy się New Xbox Experience, czyli nowej odsłonie menu systemowego dla konsoli Xbox 360 oraz zrecenzowaliśmy niezłe Saints Row 2 i długo oczekiwanego Fallouta 3. Ponadto nie przeoczcie zapowiedzi kolejnego kieszonkowego GTA, tym razem na Nintendo DS - Chinatown Wars.

Gorąco polecamy również redakcyjne wrażenia z Poznań Game Arena 2008 - emocji było co nie miara, a ciśnienie dodatkowo jak zwykle podnosiły przybyłym atrakcyjne hostessy ;-)

© dobreprogramy

Komentarze