r   e   k   l   a   m   a
reklama

Enslaved: Odyssey to the West jeszcze w tym miesiącu trafi na PC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Obok premier nowych hitów na PC, zawsze znajdzie się jeszcze miejsce na reedycje starszych gier, szczególnie jeśli wcześniej nie trafiły one na komputery. Namco Bandai w tym jeszcze miesiącu planuje wypuścić do sklepów wzbogaconą edycję Enslaved: Odyssey to the West, który to projekt zadebiutował w 2010 roku na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Jego twórcy później dostali od Capcom propozycję zrealizowania DmC.

W bogatszym zestawie, który poza PC trafi też na PS3, najpewniej znajdziemy DLC Pigsy's Perfect 10. Pozostałe dodatki pozostają tajemnicą. Przypomnę, że Enslaved to futurystyczne przetworzenie klasycznej chińskiej opowieści Wędrówka na Zachód, z legendarnym królem małp jako głównym bohaterem. Projekt swojego czasu zebrał całkiem dobre noty, a kunsztem aktorskim mógł znów popisać się tutaj Andy Serkis.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic