r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Envelo 2.5.2.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Envelo to aplikacja Poczty Polskiej. Ułatwia korzystanie z ich usług, a części z nich dodaje bardziej nowoczesny wydźwięk. Pozwala np. na wysyłanie tradycyjnych kartek pocztowych z poziomu naszego telefonu.

Galeria programu

Aplikacja w wersji na Windows Phone znacznie odbieg od edycji na inne systemy mobilne. Pomimo opisu, który oferuje dostęp do kilku usług, z poziomu programu ujrzymy jedynie możliwość wysłania kartki pocztowej.

r   e   k   l   a   m   a

To właśnie neokartki, czyli kartki pocztowe wysyłane z naszego telefonu, są główną atrakcją. Za pomocą specjalnego i dobrze przygotowanego edytora tworzymy jej wzór, wzbogacamy o zdjęcie z galerii i po uiszczeniu opłaty (popularne serwisy oraz sms) możemy wysłać kartkę, która do odbiorcy dotrze w tradycyjnej formie. Wszelkie opłaty są dostępne do sprawdzenia z poziomu aplikacji.

Envelo to bardzo dobra aplikacja, świetnie wpasowana w stylistykę modern. Szkoda, że na chwilę obecną pozostaje w cieniu edycji na iOS i Androida. Program dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 17:00

Poczta Polska idzie w dobrym kierunku, choć apce by się przydało kilka ulepszeń i uzupełnień.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.