Envisioneer Envisioneer v12.2.C3

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Envisioneer to program BIM (Building Information Modeling), zaprojektowany dla branży budowlanej, a w szczególności do projektowania budynków mieszkalnych i urządzania wnętrz. Program jest jednak bardzo intuicyjny.

Envisioneer pozwala między innymi przygotować projekt domu ze ścianami, sufitami, schodami, oknami, drzwiami i podłogami. Wnętrze można wyposażyć obiektami z biblioteki programów i wykorzystać do dekoracji dostępne materiały. W bibliotece znajdują się też modele i tekstury potrzebne do przygotowania projektu najbliższego otoczenia projektowanego budynku. Zasoby można także importować w postaci modeli, których rysunkowe reprezentacje zostaną automatycznie wygenerowane.

Przy projektowaniu konkretnych pomieszczeń, jak łazienki i kuchnie, a także budynków gospodarczych. Kreator pozwala wybrać bazowy układ pomieszczenia, który można potem dostosować.

Przygotowany projekt można obejrzeć w trzech wymiarach, pokazać przekroje i zapisać wyrenderowane obrazy. Modele można również zapisać w formacie SketchUpa. W innych szablonach projektów można przygotować szkielety stalowe i drewniane, a także dom z bali. Program pozwala też przygotować projekt instalacji elektrycznej

Wersja próbna programu działa przez 30 dni, pozwala zapisywać projekty i nie ma ograniczeń funkcjonalnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!