Envisioneer Express Envisioneer Express 7.2.973

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Envisioneer Express to bezpłatne oprogramowanie do projektowania domu i aranżacji wnętrz. Za pomocą aplikacji stworzymy różne pomieszczenia dla mieszkania lub domu, a także sami zaprojektujemy własny obiekt w pełnym trójwymiarze.

Obsługa Envisioneer Express jest banalnie prosta, a wszystkie operacje wykonujemy za pomocą metody „przeciągnij i upuść”. Podczas projektowania będzie nam towarzyszył wbudowany samouczek, który pokaże w jaki sposób należy stawiać poszczególne elementy graficzne w edytorze. W dodatku przy użyciu Envisioneer Express, możemy tworzyć domy w standardowym widoku 2D lub w pełnym trójwymiarze.

Oprócz tego aplikacja posiada wszystkie niezbędne funkcje do nawigacji w środowisku wirtualnym. Envisioneer Express oferuje wbudowaną przeglądarkę wszystkich utworzonych modeli stworzonych przy użyciu tego programu lub innych popularnych aplikacji przeznaczonych do projektowania i aranżacji wnętrz.

W Envisioneer Express znajdziemy ogromną bazę zawierającą gotowe obiekty, tekstury oraz inne istotne elementy graficzne wspomagające projektowanie domu marzeń. Wśród nich warto wymienić: ściany, okna, drzwi, schody, meble i sprzęt AGD. Główny ekran aplikacji składa się z dwóch pasków narzędzi zawierających poszczególne elementy do rysowania i projektowania, z bocznego panelu za pomocą którego możemy przeglądać i pobierać wszystkie obiekty, niewielkiego ekranu do podglądu elementów graficznych w pełnym trójwymiarze, a także z wygodnego edytora do projektowania domu i aranżacji wnętrz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!