Envy 2.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Envy to bardzo prosty w obsłudze klient sieci BitTorrent. Dzięki temu programowi możemy także udostępniać rozmaite pliki w modelu komunikacji peer-to-peer, czyli P2P, z którego wiele lat temu słynęło mnóstwo aplikacji.

Envy został wyposażony w przejrzysty, klasyczny interfejs użytkownika podzielony na kilka części. Z lewej strony ekranu prezentowane są informacje na temat aktywnych połączeń, kolekcji plików użytkownika czy też pobieranych i wysyłanych materiałów (wszystkie dane umieszczono w formie drzewek, dzięki czemu przedstawiono je w czytelnej formie). Na środku mamy natomiast dostęp do wyszukiwarki. Przechodząc natomiast do zakładki transfery zobaczymy przede wszystkim jakie pliki są aktualnie pobierane, z jaką prędkością oraz ile czasu zostało do końca ściągania.

Envy oferuje wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu aplikacji do preferencji użytkownika, który może zmienić motyw graficzny z jasnego na ciemny, a nawet skorzystać z rozmaitych skórek. Skoro już o ustawieniach mowa, to warto wspomnieć o trybie pracy zgodnie z ustalonym harmonogramem (pobieranie może odbywać się na przykład tylko w nocy) oraz o funkcji dodawania niektórych stron na tzw. czarną listę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!