r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Epic Games rusza z Make Something Unreal Live 2013

Strona główna Aktualności

Epic Games, firma znana ze strzelanek takich jak Unreal Tournament czy Gears of War, ogłasza rozpoczęcie rywalizacji w ramach przedsięwzięcia Make Something Unreal Live 2013. W konkursie tym, tak jak dotąd, staną w szranki młodzi twórcy gier, którzy dzieła swoje budować postanowili na bazie technologii Unreal Engine. Do drugiego listopada przyjmowane są zgłoszenia pomysłów na projekty robione z wykorzystaniem pakietu UDK.

W tym roku tematem przewodnim prac jest dziedziczenie, w ramach idei zapoczątkowanej przez Gregora Mendela, znając graczy możemy więc spodziewać się dzieł poświęconych głównie przeróżnym mutacjom. Na finale w kwietniu przyszłego roku, podczas Gadget Show Live w Londynie, cztery najlepsze zespoły na żywo rozbudowywać będą swe projekty o nowe elementy, aby przypodobać się sędziom. Zwycięzcy zgarną licencję na Unreal Engine 4, który to potężny silnik dopiero będzie wchodził „na salony” — dlatego stawka jest spora. Zainteresowani udziałem powinni się zapoznać z założeniami konkursu zebranymi skrzętnie w formie dokumentu PDF.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.