reklama

Epic Games rusza z Make Something Unreal Live 2013

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Epic Games, firma znana ze strzelanek takich jak Unreal Tournament czy Gears of War, ogłasza rozpoczęcie rywalizacji w ramach przedsięwzięcia Make Something Unreal Live 2013. W konkursie tym, tak jak dotąd, staną w szranki młodzi twórcy gier, którzy dzieła swoje budować postanowili na bazie technologii Unreal Engine. Do drugiego listopada przyjmowane są zgłoszenia pomysłów na projekty robione z wykorzystaniem pakietu UDK.

W tym roku tematem przewodnim prac jest dziedziczenie, w ramach idei zapoczątkowanej przez Gregora Mendela, znając graczy możemy więc spodziewać się dzieł poświęconych głównie przeróżnym mutacjom. Na finale w kwietniu przyszłego roku, podczas Gadget Show Live w Londynie, cztery najlepsze zespoły na żywo rozbudowywać będą swe projekty o nowe elementy, aby przypodobać się sędziom. Zwycięzcy zgarną licencję na Unreal Engine 4, który to potężny silnik dopiero będzie wchodził „na salony” — dlatego stawka jest spora. Zainteresowani udziałem powinni się zapoznać z założeniami konkursu zebranymi skrzętnie w formie dokumentu PDF.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii