Epic Privacy Browser Epic Privacy Browser 88.0.4324.96

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program

Epic Privacy Browser indyjska przeglądarka, bazująca na Chromium. Epic wyróżnia się możliwościami ochrony prywatności, blokowania śledzenia oraz pobierania filmów z różnych serwisów wideo, jak YouTube i Vimeo.

Przeglądarka Epic Privacy Browser ma wiele cech projektu Chromium, ale na uwagę zasługują przede wszystkim funkcje i rozwiązania stworzone od podstaw przez jej autorów. Znajdziemy tu na przykład aktywny mechanizm zabezpieczania poufnych danych w trakcie przeglądania. W przypadku zamknięcia lub awarii aplikacji takie dane jak ciasteczka, historia przeglądania oraz informacje zawarte w pamięci podręcznej na wszelki wypadek są automatycznie kasowane.

Ponadto program dysponuje wbudowaną ochroną przed szkodliwymi skryptami, ciasteczkami i komponentami reklamowymi, umożliwia łatwe ukrywanie adresu IP poprzez serwery pośredniczący (może negatywnie wpłynąć na prędkość ładowania stron) oraz zabezpiecza dane wpisywane podczas korzystania z wyszukiwarki. W domyślnie aktywnym trybie prywatnego przeglądania Epic Privacy Browser nie wysyła do odwiedzanych stron żadnych dodatkowych informacji i nie przechowuje śladów naszej aktywności.

W Epic Browser warto zwrócić uwagę także na możliwość szybkiego pobierania filmów z wielu stron, jak YouTube, Vimeo czy Facebook. Domyślną wyszukiwarką jest tu Eipicsearch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!