r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EqualizeIT! 1.02

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

EqualizeIT! to gra logiczna polskiej produkcji. Zadaniem gracza jest sprawić, aby wszystkie pola widoczne na planszy pokazywały tylko cyfrę 5 widoczną na zielonym tle.

Ta aplikacja potrafi zaprząc do pracy logiczne myślenie. Do wyboru gracz ma plansze w trzech rozmiarach: małą, średnią i dużą. Pola na planszy wypełnione są losowo liczbami od 1 do 9. Dotykając wybrane pole, jego wartość wzrośnie o 2, natomiast wartość czterech sąsiadujących pól wzrośnie lub zmniejszy się (w zależności od wybranej przez użytkownika opcji) o 1. Cel jest prosty: doprowadzić do tego, by na planszy były widoczne tylko pola z cyfrą 5.

Zabawa z grą EqualizeIT! przypomina układanie kostki Rubika. To świetna propozycja dla osób, które lubią rozerwać się przy łamigłówkach.

Gra jest dostępna za darmo i wyświetla reklamy, ale nie przeszkadzają one w trakcie zabawy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.