Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Comodo Internet Security 4 Test PL

Jako, że od pewnego już czasu testuję pogramy zabezpieczające postanowiłem również tutaj zamieścić swoje filmiki z tych testów. Jako pierwszy umieszczę test Comodo Internet Security 4 ;)

Wszystkie filmiki są na YouTube (łącznie z najnowszymi jest ich 46) - starsze testy możecie obejrzeć na moim kanale YouTube

Komentarze

0 nowych
artymienek   8 #1 13.03.2010 22:05

Witam, ciekawy teścik, aż mnie korci jak by wypadło u mnie otwarcie tych wszystkich linków.

Posiadam Comodo, ale bez antywirusa gdyż złapałem promocję Avirę Premium na 3 miesiące, dlatego na razie nie testowałem.

Ustawienia standardowe Defense+ oraz firewall? Osobiście uważam Comodo za bardzo dobry pakiet, trza go tylko mocniej ustawić wszystko w tryb "własnych zasad" + kilka dodatkowych opcji polecanych w początkowej konfiguracji, która jest opisana na ich forum.

Ciekawe testy, gratuluję cierpliwości przy testowaniu (nie chciało by mi się tyle klikać, nie łatwiej dodać sobie do ulubionych te linki?) oraz dziękować za kawał dobrej roboty.
Choć najlepszym zabezpieczeniem jest myślenie oraz zdrowy rozsądek.

Eru   5 #2 14.03.2010 13:09

AV był na najwyższym stopniu heurystyki ustawiony niemniej D+ i FW były na standardowych ;)