reklama

Ethan Carter ładniejszy po przejściu na Unreal Engine 4 z darmową aktualizacją

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gra The Vanishing of Ethan Carter, premierowe dzieło rodzimego studia The Astronauts, które założyli uznani producenci, znalazła grono swoich wiernych fanów. Przygoda może była ciut krótka, ale za to wciągająca, a w dodatku miejscami fotorealistyczna oprawa graficzna potrafiła zaskoczyć. Teraz projekt jeszcze zaś wypiękniał. Nabywcy tytułu za darmo mogą pobrać jego edycję odtworzoną przepięknie w Unreal Engine 4.

Wystarczy zajrzeć do biblioteki tytułów na Steam, gdzie powinna na liście figurować edycja Redux tytułu. W świecie, w którym odświeża się starsze gry z myślą o ich ponownym sprzedaniu, to pewnego rodzaju ewenement. Co ważne, twórcy przepisali projekt z poprzedniej generacji technologii od Epic Games również dla siebie. Gracze zyskują lepszą oprawę, niezauważalne doczytywanie świata, zapisywanie stanu gry w każdym momencie i kilka poprawek fabuły. Producenci spokój, że mają nowoczesne dzieło, bardziej odporne na upływ czasu (co powinno przełożyć się na sprzedaż na wiele miesięcy po premierze). Niestety na wsparcie dla DirectX 12 się nie zdecydowali.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić