Euro 2016 Euro 2016 2.67

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Euro 2016 to aplikacja, która dostarcza najważniejszych informacji z boisk piłkarskich Mistrzostw Europy 2016 we Francji.

W programie znajdziemy informacje o turniejowych grupach, wraz z wynikami poszczególnych meczów. Aplikacja oferuje też rozpiskę spotkań, od fazy grupowej aż po drabinkę pucharową, półfinały i finały. Taki sposób podania danych jest przydatny, bo ułatwia chronologiczne śledzenie Euro 2016, mecz po meczu.

W aplikacji znajdziemy też prostą prezentację każdej z turniejowych drużyn, z adnotacją o jej miejscu w rankingu FIFA. Ta część programu dostarcza też danych o wynikach danego zespołu w eliminacjach Euro 2016 oraz o poczynaniach indywidualnych zawodników.

W programie znajdziemy również wizytówki stadionów we Francji, na których rozgrywane będą mecze Euro 2016. Zawierają one informacje o liczbie miejsc, roku otwarcia, zaplanowanych meczach oraz mapę dojazdu.

Aplikacja Euro 2016 ma prosty i czytelny interfejs, który ułatwia nawigowanie po poszczególnych sekcjach z informacjami. Sporą wadą jest zaś jakość spolszczenia programu. W niektórych słowach brakuje polskich czcionek, zdarzają się słowa przetłumaczone z języka angielskiego na polski w sposób dosłowny (np. z matches na zapałki zamiast mecze).

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie utrudniają one jednak korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!