r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Euro 2016 2.67

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców

Euro 2016 to aplikacja, która dostarcza najważniejszych informacji z boisk piłkarskich Mistrzostw Europy 2016 we Francji.

W programie znajdziemy informacje o turniejowych grupach, wraz z wynikami poszczególnych meczów. Aplikacja oferuje też rozpiskę spotkań, od fazy grupowej aż po drabinkę pucharową, półfinały i finały. Taki sposób podania danych jest przydatny, bo ułatwia chronologiczne śledzenie Euro 2016, mecz po meczu.

W aplikacji znajdziemy też prostą prezentację każdej z turniejowych drużyn, z adnotacją o jej miejscu w rankingu FIFA. Ta część programu dostarcza też danych o wynikach danego zespołu w eliminacjach Euro 2016 oraz o poczynaniach indywidualnych zawodników.

W programie znajdziemy również wizytówki stadionów we Francji, na których rozgrywane będą mecze Euro 2016. Zawierają one informacje o liczbie miejsc, roku otwarcia, zaplanowanych meczach oraz mapę dojazdu.

Aplikacja Euro 2016 ma prosty i czytelny interfejs, który ułatwia nawigowanie po poszczególnych sekcjach z informacjami. Sporą wadą jest zaś jakość spolszczenia programu. W niektórych słowach brakuje polskich czcionek, zdarzają się słowa przetłumaczone z języka angielskiego na polski w sposób dosłowny (np. z matches na zapałki zamiast mecze).

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie utrudniają one jednak korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
07.06.2016  •  Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.06.2016 08:23
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.