Euro 2016 Francja Jalvasco 1.07

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Euro 2016 Francja Jalvasco to aplikacja, która dostarcza wszelkich informacji sportowych dotyczących piłkarskich Mistrzostw Europy 2016 we Francji.

Program skupia się głównie na sportowej stronie Euro 2016. Znajdziemy w nim turniejowe aktualności, rys historyczny europejskich mistrzostw piłkarskich, a także prezentację miast-gospodarzy turnieju.

Wadą aplikacji jest jej archaiczny interfejs, który utrudnia filtrowanie informacji. Twórcy programu zostawili użytkownikowi pewne pole do własnoręcznego ustawienia wyświetlanych treści, pozwalając na dodanie kolumn, które przewijane są w górnym pasku nawigacyjnym. Można ustawić w nich skrót np. do wyników i tabeli danej grupy Euro 2016, do wyników spotkań danej drużyny lub wszystkich wyników danej rundy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
07.06.2016  •  Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.06.2016 08:28
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję