r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Euro 2016 Francja Jalvasco 1.07

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców

Euro 2016 Francja Jalvasco to aplikacja, która dostarcza wszelkich informacji sportowych dotyczących piłkarskich Mistrzostw Europy 2016 we Francji.

Galeria programu

Program skupia się głównie na sportowej stronie Euro 2016. Znajdziemy w nim turniejowe aktualności, rys historyczny europejskich mistrzostw piłkarskich, a także prezentację miast-gospodarzy turnieju.

Wadą aplikacji jest jej archaiczny interfejs, który utrudnia filtrowanie informacji. Twórcy programu zostawili użytkownikowi pewne pole do własnoręcznego ustawienia wyświetlanych treści, pozwalając na dodanie kolumn, które przewijane są w górnym pasku nawigacyjnym. Można ustawić w nich skrót np. do wyników i tabeli danej grupy Euro 2016, do wyników spotkań danej drużyny lub wszystkich wyników danej rundy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
OPROGRAMOWANIE 07.06.2016 | Kamil Cybulski (Cebula)

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.06.2016 08:28
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.