Euro Truck Driver Euro Truck Driver 3.1

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Euro Truck Driver to gra, dzięki której poczujesz się jak kierowca ciężarówki. Zawiera wiernie odwzorowane samochody najpopularniejszych marek, a także oferuje cykl dobowy i zmienne warunki pogodowe.

Łącznie w grze znajdziemy ponad 20 wiernie odwzorowanych miast, a przed rozpoczęciem zabawy będziemy mogli wybrać jedno z nich, w tym chociażby Warszawę i rozpocząć swoją przygodę w roli truckera. Niezbędne okaże się także przejście krótkiego samouczka i wybranie systemu sterowania. Możliwe jest chociażby skręcanie poprzez obracanie smartfona, manipulowanie samochodem za pomocą ekranu dotykowego czy też podpięcie gamepada.

Euro Truck Driver oferuje wycieczki po całej Europie, w trakcie których zajmiemy się dostarczaniem rozmaitych przesyłek. Trafimy nie tylko do stolicy naszego kraju, ale odwiedzimy również Berlin, Pragę, Madryt, Rzym, Paryż i wiele innych miast, jeżdżąc zarówno w obszarze zabudowanym, jak i po drogach wiejskich czy autostradach.

W trybie kampanii Euro Truck Driver pozwoli nam zarobić pieniądze, które przeznaczymy na zakup nowych ciężarówek i ulepszeń. Oprócz możliwości rozgrywki w pojedynkę, gra zawiera również sieciowy multiplayer z opcją rywalizacji. Dostępne są osiągnięcia i tabele rankingowe umożliwiające porównywanie swoich wyników z rezultatami innych wirtualnych kierowców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!