Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea to kolejny dodatek (DLC) do symulatora jazdy ciężarówką z 2012 roku od czeskiego studia SCS Software. Rozszerza ono domyślną mapę dostępną w grze o takie kraje jak Litwa, Łotwa, Estonia oraz obszar zachodniej Rosji i południowej Finlandii.

Co daje nam to rozszerzenie?

Podobnie, jak w przypadku innych rozszerzeń do Euro Truck Simulatora 2 próżno tutaj szukać jakichkolwiek zmian w mechanice. Twórcy skupili się na rozbudowie lokacji, po których poruszać się możemy kierując naszą ciężarówką. W ręce użytkownika trafia zatem przeszło 13 000 kilometrów nowych dróg i 20 dużych miast do odwiedzenia - w tym Sankt Petersburg czy Kaliningrad. Podczas przejażdżki po nowych obszarach mapy spotkamy się ze słynnymi zabytkami, rozpoznawalnymi lokacjami i krajobrazami, zawierającymi roślinność charakterystyczną dla danego klimatu.

Czy coś jeszcze?

Ależ owszem. Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea wprowadza w nowych lokacjach tramwaje, pociągi czy możliwe do spotkania na drogach samochody osobowe. Idąc dalej, oferowane jest 30 nowych doków i branż lokalnych firm. Najciekawszą nowością poza samymi mapami z pewnością będzie możliwość zasiądnięcia za kierownicą ciężarówek, mogących transportować ładunki na aż 2 naczepach jednocześnie. Funkcja ta dostępna jest niestety tylko na terenie Finlandii.

Uwaga!

  • Euro Truck Simulator 2: Scandinavia jest dodatkiem i do działania wymaga podstawowej wersji gry Euro Truck Simulator 2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!